godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt
Aktualności rok szkolny 2018/2019

[ 1 ] [ 2 ] >>> ... z 2

Wyróżnienie na konkursie gitarowym

Podczas VIII Konkursu Gitarowego w Szczebrzeszynie 8 marca 2019 r. uczennica naszej szkoły Aleksandra Marciniuk otrzymała wyróżnienie. Uczennicę przygotował pan Andrzej Przeździak. Gratulujemy!

Dodano: 11 Marzec 2019

Odwołane zajęcia

Dodano: 11 Marzec 2019
Koncert z okazji Dnia Kobiet

8 marca odbył się w koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpili uczniowie, nauczyciele i absolwenci szkoły. Publiczność mogła wysłuchać utworów z repertuaru klasycznego oraz muzyki rozrywkowej.

Dodano: 27 Luty 2019
REKRUTACJA KANDYDATÓW NA UCZNIÓW 2019

Od dnia 1 marca do 21 maja 2019 r. szkoła przyjmuje wnioski kandydatów do klasy pierwszej. Proponujemy naukę gry na: fortepianie, gitarze, saksofonie, akordeonie, flecie poprzecznym. Oferujemy uczniom:

- naukę gry na instrumentach solowych i w zespołach oraz śpiewu w chórze szkolnym,

- możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas koncertów, przeglądów, popisów,

- naukę przedmiotów ogólnomuzycznych (rytmika, kształcenie słuchu, audycje muzyczne).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje dla kandydatów znajdują się w zakładce rekrutacja.

Dodano: 23 Luty 2019
Udane prezentacje na przesłuchaniach CEA

Uczniowie naszej szkoły, uczestniczący w tegorocznych przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej otrzymali oceny bardzo dobre (4 oceny) i dobre (2 oceny), uzyskując średnią ocen wyższą od średniej regionu lubelskiego w prawie każdej grupie instrumentalnej.

Dodano: 07 Styczeń 2019
Koncert świąteczny

20 grudnia (czwartek) o godz. 18.00 odbył się coroczny koncert świąteczny. W programie mogliśmy usłyszeć kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów.

Dodano: 17 Grudzień 2018
Koncert z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

15 listopada w szkole odbył się koncert w wykonaniu uczniów, upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodłegłości. W repertuarze dominował oczywiście repertuar o charakterze patriotycznym oraz inne kompozycje kojarzące się z polskością.

Dodano: 05 Listopada 2018
Koncert tenora

20  października w sali koncertowej szkoły odbył się koncert tenora Witolda Matulki. Artyście towarzyszyli: Julia Jarmoszewicz - mezzosopran, oraz Iwona Tober - sopran. Akompaniował Mariusz Rutkowski - fortepian. Publiczność miała okazję wysłuchania popularnych arii i duetów operowych i operetkowych, a nawet czynnie uczestniczyć w ich wykonywaniu. Prezentacje artystów spotkały się z bardzo gorącym przyjęciem słuchaczy.

Koncert zorganizowano dzięki współpracy z Biurem Poselskim Posła na Sejm RP Marcina Duszka.

Dodano: 16 Październik 2018
Koncert uczniów w parku Potockich

14 października 2018 na zaproszenie władz miasta odbył się koncert uczniów naszej szkoły w parku Potockich z okazji otwarcia obiektu po rewitalizacji. Wystąpili uczniowie i absolwenci klasy akordeonu, fletu, gitary oraz fortepianu. Koncert poprowadziła P. Ewa Zagórska

Dodano: 03 Październik 2018
Zasłużony dla Miasta

Dyrektor Szkoły Janusz Samociuk uchwałą Rady Miasta z dnia 25 kwietnia 2018 otrzymał tytuł i odznakę "Zasłużony dla Miasta" za szczególne zasługi na rzecz rozwoju i promocji Miasta Międzyrzec Podlaski w dziedzienie muzyki.

Wręczenie aktu nadania miało miejsce podczas uroczystej sesji Rady Miasta w dniu 21 września 2018.

Dodano: 28 Wrzesień 2018

[ 1 ] [ 2 ] >>> ... z 2