godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny

<<< [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] >>> ... z 18

Koncert świąteczny

19 grudnia 2011 w sali kameralnej uczniowie wykonali koncert kolęd, po którym odbyło się wspólne spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli i rodziców. Imprezę przygotowali i poprowadzili P.P. Ewa i Jacek Nestorukowie.

Dodano: 20 Grudzień 2011
Koncerty środowiskowe

W dniu 17 listopada 2011 uczniowie naszej szkoły koncertowali dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Społeczno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim, a 18 grudnia w Zespole Szkół w Dołdze - w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Dodano: 18 Listopada 2011
Nowe akordeony

W listopadzie 2011r. szkoła zakupiła kolejne 2 nowe akordeony, firmy SCANDALLI. Obok niedawno nabytych instrumentów firmy PIGINI, nasi uczniowie mają do dyspozycji 4 wysokiej klasy włoskie akordeony. Dwa instrumenty zostały zakupione za środki budżetowe, pozyskane z Centrum Edukacji Artystycznej, dwa kolejne dzięki funduszom pochodzącym z wpłat rodziców oraz dotacjom uzyskanym od sponsorów, którymi są:

Burmistrz i Zarząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Wójt i Rada Gminy Międzyrzec Podlaski
Wójt i Rada Gminy Drelów
Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Międzyrzecu Podlaskim
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
Nadleśnictwo Międzyrzec Podlaski
Janusz Rabczuk

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz podmiotom, dzięki którym sfinalizowane zostało tak ważne dla nas przedsięwzięcie – umożliwi ono osiąganie kolejnych sukcesów naszym uczniom.

Dodano: 10 Listopada 2011
Sukcesy akordeonistów

W dniach 27-28 maja 2011 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXI Regionalnym Przeglądzie Akordeonowym w Lublinie. Przemysław Siedlanowski zajął II miejsce, a Martyna Karolak III miejsce. Uczniów przygotował P. Paweł Sójka. Gratulujemy sukcesów.

Dodano: 29 Maj 2011
I Międzyrzecki Festiwal Akordeonowy
2 kwietnia 2011 w sali widowiskowej MOK odbył się organizowany przez szkołę muzyczną pod patronatem Burmistrza Miasta I Międzyrzecki Festiwal Akordeonowy, w którym uczestniczyli uczniowie państwowych szkół muzycznych I stopnia z Białej Podlaskiej, Łukowa, Radzynia i Międzyrzeca Podlaskiego. Zaprezentowało się 22 solistów i 3 zespoły. Imprezę podsumował koncert zaproszonego duetu akordeonowego z Warszawy Accordion Super Duo, a towarzyszyła jej wystawa i prezentacja firmy Accrea Accordions z Lublina, która także rejestrowała wykonania uczestników. Sponsorami imprezy byli: Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego, Accrea Accordions oraz Rada Rodziców Szkoły Muzycznej w Międzyrzecu Podlaskim. Wyróżnienia otrzymali:

- w kategorii I:

- Krystian Gruszka - PSM I st. w Łukowie (naucz. Paweł Sulej)

- Jakub Mackiewicz - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej (naucz. Iwona Rzeszut)

- Karol Zbaracki - PSM I st. w Radzyniu Podlaskim (naucz. Jacek Nestoruk)

- w kategorii II:

- Paweł Nowak - SM I st. w Międzyrzecu Podlaskim (naucz. Jacek Nestoruk)

- Weronika Purgał - PSM I st. w Radzyniu Podlaskim (naucz. Jacek Nestoruk)

- Przemysław Siedlanowski - SM I st. w Międzyrzecu Podlaskim (naucz. Paweł Sójka)

- w kategorii III:

- Adam Dudek - PSM I st. w Radzyniu Podlaskim (naucz. Zbigniew Czuryło)

- Martyna Karolak - SM I st. w Międzyrzecu Podlaskim (naucz. Paweł Sójka)

- Antoni Leszko - PSM I st. w Łukowie (naucz. Paweł Sulej)

- Jakub Stefaniak - PSM I st. w Radzyniu Podlaskim (naucz. Zbigniew Czuryło)

- w kategorii IV (zespoły):

- duet akordeonowy: Adam Dudek, Jakub Stefaniak - PSM I st. w Radzyniu Podlaskim (naucz. Zbigniew Czuryło)

Szkoła składa podziękowania wszystkim osobom, które dzięki udzielonej pomocy i zaangażowaniu przyczyniły się do zorganizowania i uświetnienia festiwalu.

Dodano: 03 Kwiecień 2011
Wyróżnienie w konkursie pianistycznym

4 marca 2011 r. uczennica naszej szkoły Gabriela Szczypińska z klasy II cyklu sześcioletniego otrzymała wyróżnienie w IV Konkursie Pianistycznym "Młodzi Wirtuozi" im.Carla Czernego, który odbył się w PSM I i II St. w Zamościu. Uczennicę przygotowała P.Urszula Staszewska. Gratulacje dla ucznia i nauczyciela.

Dodano: 05 Marzec 2011
Konkurs z zasad muzyki
22 lutego 2011 r. uczniowie uczestniczyli w szkolnym konkursie wiedzy ze znajomości zasad muzyki. Wyróżnieni zostali: Przemysław Siedlanowski, Piotr Węgrzyniak, Aleksandra Lachowska, Paulina Prokopiuk, Beata Duda, Kinga Chmiel, Karol Pień. Konkurs przygotowała P. Natalia Świerczewska.
Dodano: 23 Luty 2011
IV Szkolny Konkurs Fortepianowy
8 stycznia 2011 r. odbył się IV Szkolny Konkurs Fortepianowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas III - VI cyklu 6-letniego i klas II - IV cyklu 4-letniego. Wyróżnienia otrzymali: Gabriela Szczypińska, Bartosz Zaniewicz, Paulina Prokopiuk, Maciej Melaniuk, Karol Karczewski, Aleksandra Kaczmarczyk.
Dodano: 17 Styczeń 2011
Konkurs wokalny

11 stycznia 2011 r. w szkole odbył się konkurs wokalny, podczas którego uczniowie wykonywali kolędy i pastorałki. Wyróżnieni zostali: Katarzyna Paczuska, Katarzyna Oleksiuk, Amelia Matejuk, Jakub Filipczuk, Luiza Matejuk, Aleksandra Wachulik, Aleksandra Lachowska, Bartłomiej Matejek. Konkurs przygotowała P. Urszula Staszewska.

Dodano: 16 Styczeń 2011
Koncerty w szkołach podstawowych

13 stycznia 2011 uczniowie Szkoły Muzycznej wystąpili w szkołach podstawowych w Misiach i Rzeczycy z koncertami kolęd i pastorałek.

Dodano: 14 Styczeń 2011

<<< [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] >>> ... z 18