godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt

<<< [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] >>> ... z 17

Koncerty w szkołach podstawowych

13 stycznia 2011 uczniowie Szkoły Muzycznej wystąpili w szkołach podstawowych w Misiach i Rzeczycy z koncertami kolęd i pastorałek.

Dodano: 14 Styczeń 2011
Koncert świąteczny

18 grudnia 2010 w sali kameralnej uczniowie wykonali koncert kolęd, po którym odbyło się wspólne spotkanie opłatkowe uczniów, nauczycieli i rodziców. Imprezę przygotowali i poprowadzili P.P. Ewa i Jacek Nestorukowie.

Dodano: 19 Grudzień 2010
Kolejny sukces na przeglądzie gitarowym

10 grudnia 2010 r. uczeń naszej szkoły Paweł Kutczyński (kl. 2 cyklu 4-letniego), zajął III miejsce na IV Międzyszkolnym Przeglądzie Uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I Stopnia w Szczebrzeszynie. Ucznia przygotował P. Andrzej Przeździak. Zarówno Pawłowi, jak i jego pedagogowi serdecznie gratulujemy.

Dodano: 11 Grudzień 2010
Sukcesy absolwenta

Absolwent międzyrzeckiej szkoły muzycznej w klasie akordeonu, Radosław Stolarczyk (nauczyciel P. Tadeusz Sójka), już jako student Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, odniósł sukcesy na międzynarodowych konkursach akordeonowych:
• II miejsce w XVI Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych w Sanoku 2010, oraz
• III miejsce na konkursie w Beltinci 2010 (Słowenia).

Dzisiaj Radek jest studentem V roku ww akademii muzycznej. Gratulujemy sukcesów.

Dodano: 30 Listopada 2010
Warsztaty gitarowe

27 października oraz 26 listopada 2010 nasi gitarzyści uczestniczyli w warsztatach metodycznych, które odbyły się w szkołach muzycznych w Łukowie i Białej Podlaskiej.

Dodano: 28 Listopada 2010
Chopin na jazzowo

18 listopada 2010 szkoła zorganizowała wyjazd do Radzynia Podlaskiego na koncert, będący jednocześnie premierą płyty Nahorny Sextet. Chopin genius loci. Publiczność miała okazję usłyszeć jazzowe interpretacje najsłynniejszych kompozycji Fryderyka Chopina, a także Karola Szymanowskiego i Romana Maciejewskiego, w wykonaniu czołowych artystów polskiej sceny jazzowej: Włodzimierza Nahornego, Doroty Miśkiewicz, Henryka Gembalskiego, Wojciecha Staroniewicza, Mariusza Bogdanowicza oraz Piotra Biskupskiego.

Dodano: 19 Listopada 2010
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

13 listopada 2010 w sali kameralnej uczniowie wykonali koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Dodano: 14 Listopada 2010
Koncert dla przedszkolaków

28 października i 29 listopada 2010 uczniowie naszej szkoły koncertowali dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim.

Dodano: 29 Październik 2010
Podziękowania

Szkoła Muzyczna I Stopnia im.Karola Kurpińskiego składa niżej wymienionym podmiotom serdeczne podziękowania za dotacje przyznane w roku 2010 na zakup instrumentów:
Burmistrz i Zarząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Wójt i Rada Gminy Międzyrzec Podlaski
Wójt i Rada Gminy Drelów
Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Międzyrzecu Podlaskim
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
Nadleśnictwo Międzyrzec Podlaski
Janusz Rabczuk

Dodano: 29 Czerwiec 2010