godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny

<<< [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] >>> ... z 18

Chopin na jazzowo

18 listopada 2010 szkoła zorganizowała wyjazd do Radzynia Podlaskiego na koncert, będący jednocześnie premierą płyty Nahorny Sextet. Chopin genius loci. Publiczność miała okazję usłyszeć jazzowe interpretacje najsłynniejszych kompozycji Fryderyka Chopina, a także Karola Szymanowskiego i Romana Maciejewskiego, w wykonaniu czołowych artystów polskiej sceny jazzowej: Włodzimierza Nahornego, Doroty Miśkiewicz, Henryka Gembalskiego, Wojciecha Staroniewicza, Mariusza Bogdanowicza oraz Piotra Biskupskiego.

Dodano: 19 Listopada 2010
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

13 listopada 2010 w sali kameralnej uczniowie wykonali koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Dodano: 14 Listopada 2010
Koncert dla przedszkolaków

28 października i 29 listopada 2010 uczniowie naszej szkoły koncertowali dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim.

Dodano: 29 Październik 2010
Podziękowania

Szkoła Muzyczna I Stopnia im.Karola Kurpińskiego składa niżej wymienionym podmiotom serdeczne podziękowania za dotacje przyznane w roku 2010 na zakup instrumentów:
Burmistrz i Zarząd Miasta Międzyrzec Podlaski
Wójt i Rada Gminy Międzyrzec Podlaski
Wójt i Rada Gminy Drelów
Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Międzyrzecu Podlaskim
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
Nadleśnictwo Międzyrzec Podlaski
Janusz Rabczuk

Dodano: 29 Czerwiec 2010
III Szkolny Konkurs Fortepianowy

Dnia 14 czerwca 2010r odbył się III Szkolny Konkurs Fortepianowy. W tym roku uczniowie od II do VI klasy wykonywali utwory dowolne. Jury złożone z nauczycieli fortepianu wyłoniło 9 laureatów: Ilona Matejuk kl.III 4l, Kinga Chwedoruk VI, Bartłomiej Marczuk II 6l, Maciej Melaniuk II 6l, Karol Karczewski V 6l, Paulina Prokopiuk II 6l, Anna Martyniuk II 6l, Kinga Kurenda V 6l, Karol Pień V 6l. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe

Dodano: 14 Czerwiec 2010
Wyróżnienie na przeglądzie akordeonowym
28 maja akordeoniści naszej szkoły wzięli udział w XX Regionalnym Przeglądzie Akordeonowym w Lublinie, gdzie ucz. Przemysław Siedlanowski (kl. I cyklu 4-letniego) otrzymał wyróżnienie. Ucznia przygotował P. Paweł Sójka. Wyróżnionemu i pedagogowi serdecznie gratulujemy.
Dodano: 02 Czerwiec 2010
Koncerty środowiskowe

W dniach: 30 maja oraz 1 czerwca, uczniowie Szkoły Muzycznej uczestniczyli w koncertach środowiskowych w szkołach podstawowych w: Rzeczycy, Tłuśćcu oraz Międzyrzecu Podlaskim (Szkoła Podst. nr 2), a także na uroczystej sesji Rady Powiatu w Białej Podlaskiej z okazji Dnia Samorządowca w dniu 27 maja.

Dodano: 01 Czerwiec 2010
Sukcesy na spotkaniach akordeonowych

15 maja akordeoniści naszej szkoły wzięli udział w Siedleckich Spotkaniach Akordeonowych, które odbyły się w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. Dwie uczennice, Aleksandra Wachulik (kl. II cyklu 6-letniego) oraz Martyna Karolak (kl. IV cyklu 6-letniego) zdobyły wyróżnienia. Uczniów przygotowali PP. Jacek Nestoruk i Paweł Sójka. Wyróżnionym i ich pedagogom serdecznie gratulujemy.

Dodano: 29 Maj 2010
Koncert uczniów OSM II Stopnia

W dniu 22 maja gościliśmy uczniów (w tym tegorocznych absolwentów) Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Lublinie, którzy podczas koncertu wykonali programy przygotowywane na egzaminy promocyjne i dyplomowe.

Dodano: 23 Maj 2010
Sukces na festiwalu gitarowym

7 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I Festiwalu Gitarowym w Radzyniu Podlaskim, podczas którego Paweł Kutczyński, ucz. klasy pierwszej cyklu 4-letniego został laureatem II miejsca w kategorii „soliści”(I grupa wiekowa – pierwszego miejsca w tej grupie nie przyznano). Ucznia przygotował P. Andrzej Przeździak. Zarówno laureatowi, jak i jego pedagogowi serdecznie gratulujemy.

Dodano: 08 Maj 2010

<<< [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] >>> ... z 18