godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 17

Sukces wokalny.

Eryk Waszczuk (kl. VI) zajął I miejsce na XXVII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Supermikrofon Radia Jard w kategorii Solista 11-13 lat (8-10.12.2017, Białystok)

Gratulujemy!

Dodano: 12 Grudzień 2017
Koncert akordeonowy

25 listopada o godz. 11.00 odbył się koncert w wykonaniu kwintetu akordeonowego oraz solistów klasy akordeonu P. Zbigniewa Czuryły - uczniów ZSM im. F. Chopina w Białej Podlaskiej. W programie usłyszeliśmy kompozycje J.S. Bacha, W.A.Mozarta oraz A. Piazzzoli.

Dodano: 07 Grudzień 2017
Wieczór pieśni patriotycznej

11 listopada 2017 w sali koncetowej szkoły po raz drugi odbył się Wieczór Pieśni Patriotycznej. Zgromadzona bardzo licznie publiczność czynnie uczestniczyła w wykonywaniu pieśni wraz z chórem Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji. Organizatorami spotkania byli: Nadleśnictwo Międzyrzec, Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski, Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji, Szkoła Muzyczna I Stopnia im. K. Kurpińskiego w Międzyrzecu Podlaskim.

Dodano: 24 Listopada 2017
Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 rozpocznie się w piątek 23 czerwca o godz. 17.30.

Dodano: 12 Czerwiec 2017
Sukces w konkursie akordeonowym

Stanisław Słonecki (kl. II cyklu 6-letniego) zdobył III miejsce w XVII Lubelskim Przeglądzie Akordeonowym w Lublinie (1 czerwca). Ucznia przygotował P. Jacek Nestoruk. Gratulujemy!

Dodano: 08 Czerwiec 2017
Koncert orkiestry kameralnej

25 maja odbył się w szkole koncert orkiestry kameralnej Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Białej Podlaskiej. Opiekunem i dyrygentem zespołu jest dyrektor ZSM P. Waldemar Maciej Robak.W programie usłyszeliśmy znane i popularne kompozycje od epoki baroku do muzyki współczesnej.

Dodano: 05 Czerwiec 2017
VII Międzyrzecki Festiwal Akordeonowy

13 maja odbyła się VII edycja Międzyrzeckiego Festiwalu Akordeonowego. Więcej informacji znajduje się w panelu poświęconym imprezie.

Dodano: 16 Maj 2017
Wyróżnienie w konkursie instrumentów dętych.

Angelika Ziomek (kl.II cyklu 4-letniego) - otrzymała wyróżnienie na XX Festiwaku Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (26-27 kwiecień 2017). Uczennicę przygotowała P. Katarzyna Pomianowska. Gratulujemy!

Dodano: 04 Maj 2017
Sukcesy wokalne

Eryk Waszczuk (kl. V) zdobył II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Talentów (Syców, 21 kwiecień 2017) oraz wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych School & Jazz Festiwal (Lubaczów, 26-28 kwietnia 2017). Gratulujemy!

Dodano: 04 Maj 2017
II Podlaska Wiosna Gitarowa

22 kwietnia odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu Podlaska Wiosna Gitarowa. Informacje o imprezie i osiągnięciach naszych uczniów znajdują się w panelu poświęconemu konkursowi.

Dodano: 24 Kwiecień 2017

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 17