182467
godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny
Szkoła muzyczna I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim
Archiwum aktualności

<<< [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]  ... z 18

Recital gitarowy

3 grudnia 2009 w szkole odbył się recital gitarowy w wykonaniu Dimitrija Rodihewa, utytułowanego młodego artysty z Sankt Petersburga. Po koncercie gość przeprowadził warsztaty metodyczne dla uczniów klasy gitary.

Dodano: 04 Grudzień 2009
Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

9 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akademii z okazji Święta Niepodległości, która miała miejsce w Szkole Podstawowej w Misiach. Kilka dni później, tj. 14 listopada, podobny koncert odbył się w szkole muzycznej.

Dodano: 03 Listopada 2009
Widowisko taneczne
4 października 2009 nasi uczniowie mieli możliwość obejrzeć w Siedlcach występ grupy tanecznej Caro Dance, która wykonała układ do muzyki z opery Carmen G.Bizeta.
Dodano: 01 Październik 2009
Zakup nowego fortepianu

Z początkiem nowego roku szkolnego, we wrześniu 2009 r., szkoła zakupiła nowy fortepian japońskiej firmy KAWAI. Zebranie odpowiednich funduszy nie było łatwe, ale najważniejsze jest, że uczniowie od tej chwili będą mogli kształcić się na dobrej klasy instrumencie. W większości zakup został zrealizowany przy udziale środków budżetowych, pozyskanych z Centrum Edukacji Artystycznej, ale również dzięki funduszom pochodzącym z wpłat rodziców oraz uzyskanym od sponsorów, którymi są:
- Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim,
- Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Międzyrzec Podlaski,
- mgr inż. Zygmunt Romaniuk ROM-HOL Międzyrzec Podlaski

Nie bez znaczenia były również warunki, jakie udało się wynegocjować z dostawcą instrumentu – istotny rabat i warunki płatności pozwoliły na umożliwienie dokonania zakupu.
Szkoła Muzyczna I Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom oraz podmiotom, dzięki którym sfinalizowane zostało tak ważne dla nas przedsięwzięcie – w tym również nieoceniona pomoc podczas transportu instrumentów na terenie szkoły.

Dodano: 01 Wrzesień 2009
Koncert dla przedszkolaków
5 października 2009 nasza szkoła zorganizowała koncert dla podopiecznych Przedszkola nr 4.
Dodano: 01 Wrzesień 2009

<<< [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]  ... z 18

projekt i wykonanie Orange Computers