124428
godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt
Szkoła muzyczna I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim

Absolwenci

2016/2017
Ancuta Milena
Biernacka Zuzanna
Cygan Wanda
Frąckiewicz Giulia
Komoszka Aleksandra
Kortoniuk Laura Anna
Krasuski Dawid
Lewczuk Amelia
Łukasiewicz Alicja
Malczuk Faustyna
Michalczuk Karol
Mikiciuk Angelika
Mitera Mateusz
Olszewska Karolina
Panasiuk Karolina
Pawluk Jan
Prokopiuk Weronika
Radecka Paulina
Strysik Julia

2015/2016
Daniluk Julia
Jowik Natalia
Korpysz Mikołaj
Kowalczyk Minika
Lesiuk Eliza
Matejuk Amelia
Mikołajczuk Wiktor
Ostapiuk Łukasz
Panasiuk Katarzyna
Rynn Maja
Rzeńca Piotr
Rzewuska Natalia
Struk Martyna
Tchórzewska Marta
Wasiluk Paweł
Wysokińska Julia

2014/2015
Kopcewicz Gabriela
Latoch Mateusz
Łukasiewicz Oliwia
Łukasiewicz Iga
Sidorczuk Diana
Siedlanowski Maciej
Turyk Aleksandra
Zaniewicz Bartosz
Zgorzałek Anna Maria
Zgorzałek Marcin Tomasz
Żywicka Ewelina

2013/2014
Demczuk Jakub
Filipczuk Jakub
Janusiewicz Karolina
Marczuk Mateusz
Martyniuk Anna
Nowak Paweł
Paczuska Katarzyna
Prokopiuk Paulina
Pińczuk Anna
Sworczuk Weronika
Wachulik Aleksandra

2012/2013
Filipczuk Patryk
Kaliszuk Karolina
Kutczyński Paweł
Leszczuk Martyna
Matejuk Luiza
Siedlanowski Przemysław
Zalewska Kinga

2011/2012

Chmiel Kinga
Czerniewicz Magdalena
Duda Beata
Jakubiak Katarzyna
Karolak Martyna
Leszak Mariola
Łobacz Anna
Węgrzyniak Piotr

2010/2011
Karczewski Karol
Pień Karol
Prokopiuk Gabriela
Nowosielska Paulina
Kaczmarczyk Aleksandra
Rabczuk Joanna
Kurenda Kinga
Susłów Dawid
Michaluk Kamil
Pawłowicz Kacper
Matejuk Ilona
Matejek Bartłomiej
Domański Eryk
Krupski Marek
Lachowska Aleksandra
Łopuszyńska Inga
Petruk Paweł

2009/2010
Chwedoruk Kinga
Czerniewicz Małgorzata
Nowosielska Julia
Sworczuk Agata
Sworczuk Karolina

2008/2009
Gałecki Paweł
Grot Dominika
Grot Jakub
Hukaluk Arkadiusz
Korolczuk Mateusz
Nestorowicz Małgorzata
Stysiał Aleksandra
Szczepanik Justyna

2007/2008
Domański Jarosław
Duda Marlena
Laszuk Joanna
Martyniuk Kinga
Martyniuk Krystian
Mazur Mateusz
Parafiniuk Renata
Pepa Dorota
Saczuk Patrycja
Stefaniuk Katarzyna
Topczewska Anna
Wnuk Sylwia

2006/2007
Adamowicz Grzegorz
Basara Karolina
Chmielewska Ewelina
Giergun Kamil
Malinowska Małgorzata
Matejek Agnieszka
Niedziałek Mateusz
Ołtuszyk Tomasz
Pietraszuk Paulina
Sobczak Paweł
Sójka Łukasz
Wójcik Ewa
Zaniewicz Kamil
Zań Anita

2005/2006
Cudnik Adrianna
Chromik Piotr
Hukaluk Magdalena
Modrzewska Paulina
Radzikowski Piotr
Wawryniuk Mateusz
Wawryniuk Michał
Zaremba Karolina

2004/2005
Chwaluczyk Kamil
Domański Jacek
Karpiński Paweł
Łosicka Pamela
Roszkowska Magdalena
Słonecka Paula
Wojtowicz Dominika

2003/2004
Borowicz Alicja
Demczuk Magdalena
Karczewska Klaudia
Kieruczenko Joanna
Kłyk Radosław
Laszuk Grzegorz
Nowacka Katarzyna
Ognik Aleksandra
Orkisiewicz Aneta
Płonka Małgorzata
Saczuk Izabela
Sadowiec Robert
Stysiał Paweł
Wierzejski Łukasz
Wsół Joanna

2002/2003
Barczuk Magdalena
Barczuk Paweł
Bogucki Tomasz
Granaś Mateusz
Jakubiuk Andrzej
Kozłowski Michał
Łaziuk Kornelia
Mazur Łukasz
Nowacki Michał
Ostapiuk Katarzyna
Sidorczuk Marek
Zień Kamil

2001/2002
Bizukowicz Karolina
Borowicz Jolanta
Chwedoruk Andrzej
Chwedoruk Marta
Hawryluk Marlena
Kazimierczak Michał
Olejniczak Martyna
Romowska Justyna
Sanecki Łukasz
Stolarczyk Radosław
Siłuszyk Joanna
Siłuszyk Katarzyna
Soroka Kinga
Stolarczyk Elwira
Wasiluk Justyna

2000/2001
Bogucki Łukasz
Demczuk Jacek
Filip Klaudia
Goral Izabela
Turyk Agnieszka
Winiarek Karol

1999/2000
Borowicz Ewa
Domański Emil
Hawryluk Jakub
Ilczuk Katarzyna
Kowalczuk Marta
Makaruk Piotr
Olech Izabela
Wawryniuk Maciej

1998/1999
Buczyński Piotr
Ciechanowska Anna
Domańska Aurelia
Domański Zenon
Janusiewicz Wojciech
Kierepa Aleksandra
Lewandowski Rafał
Oleksiuk Marta


1997/1998
Andrzejuk Katarzyna
Cisak Magdalena
Domańska Joanna
Jakubiuk Anna
Jarosz Magdalena
Koc Maria
Kroplewski Mariusz
Krzymowski Jacek
Wasiluk Marta
Zaniewicz Radosław
Zubik Tomasz

1996/1997
Karpińska Iga
Łukasiewicz Katarzyna
Panasiuk Piotr
Petruczenko Agnieszka
Siłuszyk Sylwia
Żmijan Marek

1995/1996
Araźna Monika
Bachonko Ireneusz
Borysiuk Joanna
Janus Elżbieta
Koza Marta
Lecyk Marta
Romaniuk Paweł
Ułasiuk Anna

 1994/1995
Dymitruk Sebastian
Hawryluk Magdalena
Hawryluk Marcin
Karwowska Agnieszka
Karwowski Andrzej
Kuraszyk Wojciech
Węgrzyniak Jolanta
Wolska Agnieszka

1993/1994
Czerska Kinga
Golec Grzegorz
Hawryluk Monika
Izdebski Konrad
Krasuski Krzysztof
Petruczenko Marta
Wojtaś Andrzej

 

 

 

projekt i wykonanie Orange Computers