182467
godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny
Szkoła muzyczna I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim

Jubileusz 25-lecia szkoły

26 kwietnia 2016 o godz. 17.00 w sali koncertowej odbyła się gala jubileuszowa z okazji 25-lecia istnienia szkoły.Gości powitał dyrektor szkoły Janusz Samociuk. Na uroczystość przybyli m.in.:  Wicestarosta Powiatu Bialskiego - Janusz Skólimowski, Burmistrz Miasta - Zbigniew Kot, Przewodniczący Rady Miasta - Robet Matejek. Podczas oficjalnego przemówienia dyrektor przedstawił w skrócie najważniejsze osiagnięcia szkoły od chwili jej powstania, następnie oddał głos P. Ewie Łańcut-Nestoruk, która zapoznała zebranych z historią i dorobkiem placówki. Następnie P. Janusz Samociuk wręczył pracownikom dyplomy, nagrody, a także złożył podziękowania. Dyplomy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymali: Ewa Łańcut-Nestoruk, Jacek Nestoruk, Wiesława Kowalczuk, Barbara Konarska. Z okazji jubileuszu Dyrektor Centrum Edukacji Artystycznej przyznał 2 nagrody za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce, które otrzymali:

- nagrodę I stopnia - dyrektor Janusz Samociuk

- nagrodę II stopnia - naucz. Jacek Nestoruk

Dyrektor podziękował też wszystkim osobom i instytucjom, dzięki którym szkoła mogła powstać, rozwijać się i osiągać sukcesy. Uroczyście wręczył także dyplomy i nagrody uczniom - zwycięzcom Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych School&Jazz Festival w Lubaczowie, dziękując za piękny prezent jubileuszowy. Po zakończeniu części oficjalnej odbył sie koncert w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli szkoły. Impreza zakończyła się poczęstunkiem wszystkich zebranych - każdy mógł skosztować jubileuszowego tortu.

Dyrektor szkoły składa serdeczne podziękowania za wszystkie otrzymane życzenia, za wiele ciepłych, życzliwych i budujących słów, jakie przekazano tego dnia społeczności szkolnej osobiście i korespondencyjnie.

 

<<< Powrót
Dodano: 27 Kwiecień 2016
projekt i wykonanie Orange Computers