Zakaz wstępu osobom postronnym (przedłużenie terminu)

W związku z komunikatem KPRM drugi stopień alarmowy BRAVO na terenie całego kraju został przedłużony do 31 listopada 2022 do godz. 23:59. Zgodnie z wyjaśnieniem Kancelarii jest to działanie mające obecnie charakter wyłącznie prewencyjny. Decyzja o wprowadzeniu stopnia BRAVO jest związana z aktualną sytuacją na Ukrainie oraz związanym z nią wzmożonym ruchem na granicy polsko-ukraińskiej.

W stopniu alarmowym BRAVO należy do nich między innymi – wprowadzenie zakazów wstępu do przedszkoli, szkół i uczelni osobom postronnym.

Oznacza to, że na teren Szkoły Muzycznej I st. w Międzyrzecu Podlaskim mogą wejść jedynie uczniowie, rodzice (opiekunowie prawni) i pracownicy szkoły.

Podczas obowiązywania stopnia alarmowego należy zwracać szczególną uwagę na wszelkie niestandardowe sytuacje i potencjalne zagrożenia, na przykład na nietypowo zachowujące się osoby, pozostawione w miejscach publicznych pakunki, torby lub plecaki, a także samochody (szczególnie transportowe) zaparkowane w pobliżu miejsc zgromadzeń.

Nie lekceważ żadnej informacji o zagrożeniu! Natychmiast powiadom służby dzwoniąc na numer tel. 112.

Skip to content