godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny

<<< [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] >>> ... z 18

Koncert w MOK dla szkoły podstawowej

28 kwietnia 2010 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert uczniów międzyrzeckiej szkoły muzycznej dla Szkoły Podstawowej Nr 3 z Międzyrzeca Podlaskiego. Wystąpili zarówno soliści, jak i zespoły instrumentalne naszej szkoły.

Dodano: 29 Kwiecień 2010
Koncert Międzyszkolny

20 kwietnia 2010r. godz.1730 w sali kameralnej szkoły wysłuchaliśmy wspólnego koncertu w wykonaniu uczniów szkół z Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego, który odbył się w ramach przygotowań do regionalnych przesłuchań instrumentalnych.

Dodano: 21 Kwiecień 2010
Konkurs wiedzy o Chopinie

27 marca, w obecności uczniów rodziców i nauczycieli, odbył się szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości Fryderyka Chopina. Laureatami konkursu zostali: Czerniewicz Małgorzata (1 miejsce), Czerniewicz Magdalena i Węgrzyniak Piotr (2 miejsca), Dawid Susłów (3 miejsce), Inga Łopuszyńska (wyróżnienie). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Po konkursie miał miejsce krótki koncert uczniów, którzy wykonali utwory znakomitego kompozytora. Wystąpili: Aleksandra Kaczmarczyk, Kinga Chwedoruk, Kinga Kurenda, Karol Pień, Karolina Sworczuk oraz chór z orkiestrą szkolną. Imprezę przygotował i poprowadził mgr Jacek Nestoruk.

Dodano: 28 Marzec 2010
Warsztaty i koncert fortepianowy
13 marca 2010 o godz. 14.00 w sali kameralnej szkoły odbył się recital fortepianowy w wykonaniu Mariusza Drzewickiego (ad. Akademii Muzycznej w Łodzi, uczestnika Konkursu Chopinowskiego w 1995r.). Podczas koncertu publiczność usłyszała wykonania mazurków, walców i polonezów Fryderyka Chopina. Przed koncertem nasz gość poprowadził również warsztaty metodyczne dla pianistów.
Dodano: 14 Marzec 2010
Koncert w MOK dla szkół podstawowych

13 stycznia 2010 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert dla uczniów szkół podstawowych z Międzyrzeca Podlaskiego. Z repertuarem kolędowym wystąpiły chóry szkół muzycznych z Łukowa, Radzynia Podlaskiego i Międzyrzeca, a także soliści i zespoły instrumentalne naszej szkoły.

Dodano: 14 Styczeń 2010
Koncert w Szkole Podstawowej

11 stycznia 2010 r. uczniowie Szkoły Muzycznej wystąpili w Szkole Podstawowej w Rzeczycy z Koncertem kolęd i pastorałek, po którym wszyscy wspólnie bawili się na szkolnej dyskotece.

Dodano: 12 Styczeń 2010
Koncert świąteczny

19 grudnia 2009 w sali koncertowej uczniowie naszej szkoły wykonali Koncert kolęd i pastorałek. Po koncercie odbyło się wspólne spotkanie opłatkowe uczniów, nauczycieli i rodziców.

Dodano: 20 Grudzień 2009
Koncert Orkiestry Polskiego Radia

11 grudnia 2009 szkoła zorganizowała wyjazd do Radzynia Podlaskiego na koncert w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia Amadeus, założonej i prowadzonej przez najsłynniejszą polską dyrygentkę Agnieszkę Duczmal. Orkiestra uważana jest za jedną z najlepszych w świecie.

Dodano: 12 Grudzień 2009
Warsztaty fletowe

9 grudnia 2009 uczniowie klasy fletu uczestniczyli w warsztatach metodycznych, które w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach poprowadził prof. Leszek Długosz.

Dodano: 10 Grudzień 2009
Recital gitarowy

3 grudnia 2009 w szkole odbył się recital gitarowy w wykonaniu Dimitrija Rodihewa, utytułowanego młodego artysty z Sankt Petersburga. Po koncercie gość przeprowadził warsztaty metodyczne dla uczniów klasy gitary.

Dodano: 04 Grudzień 2009

<<< [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] >>> ... z 18