godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 18

Koncert uczniów w parku Potockich

14 października 2018 na zaproszenie władz miasta odbył się koncert uczniów naszej szkoły w parku Potockich z okazji otwarcia obiektu po rewitalizacji. Wystąpili uczniowie i absolwenci klasy akordeonu, fletu, gitary oraz fortepianu. Koncert poprowadziła P. Ewa Zagórska

Dodano: 03 Październik 2018
Zasłużony dla Miasta

Dyrektor Szkoły Janusz Samociuk uchwałą Rady Miasta z dnia 25 kwietnia 2018 otrzymał tytuł i odznakę "Zasłużony dla Miasta" za szczególne zasługi na rzecz rozwoju i promocji Miasta Międzyrzec Podlaski w dziedzienie muzyki.

Wręczenie aktu nadania miało miejsce podczas uroczystej sesji Rady Miasta w dniu 21 września 2018.

Dodano: 28 Wrzesień 2018
Prezentacje uczniów

Nasi uczniowie pod opieką P. Jacka Nestoruka wystąpili podczas Powiatowej Inauguracji Roku Szkolnego 2018/2019 w Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. W Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim (4 września), a także podczas uroczystości zorganizowanej przez Urząd Stanu Cywilnego w Międzyrzecu dla jubilatów z okazji 50 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego (27 września, Hotel Hespsrus).

Dodano: 28 Wrzesień 2018
Plan zajęc grupowych

KSZTAŁCENIE SŁUCHU, CHÓR

RYTMIKA

AUDYCJE MUZYCZNE

Dodano: 03 Wrzesień 2018
Sukcesy na konkursie gitarowym

Podczas IV Konkursu Gitarowego im. Marka Sokołowskiego w Lublinie nasi uczniowie z klasy II cyklu 4-letniego wywalczyli:

I miejsce - Katarzyna Mikołajczuk - naucz. Andrzej Przeździak

II miejsce - Jakub Filipowicz - naucz. Ewa Zagórska

Dodano: 18 Czerwiec 2018
Zakończenie zajęć dydaktycznych

Uroczystość zakończenia zajęc dydaktycznych odbędzie się 22 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 13.00.

Dodano: 12 Czerwiec 2018
VIII Międzyrzecki Festiwal Akordeonowy

26 maja 2018 r. odbył się VIII Międzyrzecki Festiwal Akordeonowy.

Szczegóły w zakładce dotyczącej festiwalu.

Dodano: 05 Czerwiec 2018
Pierwsze miejsce w regionalnym konkursie z kształcenia słuchu

Karolina Janusiewicz zajęła 1 miejsce w XXI Regionalnym konkursie z kształcenia słuchu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia  w Lublinie (21 maja 2018).

Uczennicę przygotował P. Jacek Nestoruk.

Dodano: 22 Maj 2018
Wyróżnienie na Festiwalu Instrumentów Dętych

Angelika Ziomek (kl.III c. 4-letniego) otrzymała wyróznienie na  XXI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (26-27 kwietnia 2018).

Uczennicę przygotowała P. Katarzyna Pomianowska.

Dodano: 07 Maj 2018
Pierwsze miejsce w konkursie pianistycznym

Wiktor Daniluk z klasy V zajął I miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Pianistycznym w Radzyniu Podlaskim (20 kwietnia 2018). Ucznia przygotowała P. Małgorzata Okułowicz-Żyła.

Dodano: 20 Kwiecień 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 18