175953
godlo Szkoła Muzyczna 1 Stopnia w Międzyrzecu Podlaskim space mapa space kontakt Dziennik elektroniczny
Szkoła muzyczna I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim
Aktualności

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 17

Sukcesy wokalne

Eryk Waszczuk (kl. V) zdobył II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Talentów (Syców, 21 kwiecień 2017) oraz wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych School & Jazz Festiwal (Lubaczów, 26-28 kwietnia 2017). Gratulujemy!

Dodano: 04 Maj 2017
Więcej
II Podlaska Wiosna Gitarowa

22 kwietnia odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu Podlaska Wiosna Gitarowa. Informacje o imprezie i osiągnięciach naszych uczniów znajdują się w panelu poświęconemu konkursowi.

Dodano: 24 Kwiecień 2017
Więcej
REKRUTACJA KANDYDATÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Od dnia 1 marca do 31 maja 2017 r. szkoła przyjmuje wnioski kandydatów do klasy pierwszej. Proponujemy naukę gry na: fortepianie, gitarze, saksofonie, akordeonie, flecie poprzecznym. Oferujemy uczniom:

- naukę gry na instrumentach solowych i w zespołach oraz śpiewu w chórze szkolnym,

- możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas koncertów, przeglądów, popisów,

- naukę przedmiotów ogólnomuzycznych (rytmika, kształcenie słuchu, audycje muzyczne).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje dla kandydatów znajdują się w zakładce rekrutacja.

Dodano: 13 Marzec 2017
Więcej
Wyróżnienia na przesłuchaniach CEA

Podczas Przesłuchań Regionalnych Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów klas instrumentów dętych drewnianych, które odbyły się w Lublinie 27 marca b.r., wyróżniono 2 uczennice z kl. II cyklu 4-letniego: Angelikę Ziomek (flet) oraz Zuzannę Chmielewską (saksofon).

Wyróżnienia otrzymali także nauczyciele prowadzący: Katarzyna Pomianowska (flet), Radosław Żyła (saksofon) oraz akompaniujący: Małgorzata Okułowicz-Żyła i Janusz Samociuk.

Gratulujemy!

Dodano: 09 Marzec 2017
Więcej
Wyróżnienie w konkursie międzynarodowym

Uczeń klasy IV (cykl 6-letni) Wiktor Daniluk zdobył wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. C. Czernego "Młodzi wirtuozi", który odbył się w dniach 2-3 marca b.r w Zamościu. Ucznia przygotowała P. Urszula Staszewska. Gratulujemy!

Dodano: 06 Marzec 2017
Więcej
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca PODLASIE oraz Bialskiego Jazz Trio

Dnia 4 marca 2017r. w sali  koncertowej szkoły miało miejsce widowisko taneczno-muzyczne w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "PODLASIE" oraz Bialskiego Jazz Trio.

Dodano: 27 Luty 2017
Więcej
I Konkurs Pianistyczny "ZIMOWE TALENTY" dla uczniów szkół muzycznych I stopnia

W dniu 9 lutego 2017r. odbył się w Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Międzyrzecu Podlaskim I Konkurs Pianistyczny "ZIMOWE TALENTY" dla uczniów szkół muzycznych I stopnia. Szczegóły w panelu poświęconym imprezie.

Dodano: 01 Luty 2017
Koncert świąteczny

Tradycyjnie organizowany w naszej szkole koncert świąteczny odbył się 20 grudnia. Tak, jak każdego roku, tematem przewodnim były kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli.

 

Dodano: 25 Styczeń 2017
III Gala Kultury Starostwa Bialskiego

16 grudnia w szkole muzycznej odbyła się III Gala Kultury Powiatu Bialskiego z udziałem przedstawicieli  władz samorządowych województwa , powiatu, miasta i gmin.

Dodano: 16 Grudzień 2016
Więcej
Międzyrzeckie Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne

W dniach 25-27 listopada 2016 w naszej szkole miały miejsce I Międzyrzeckie Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne pt. Rozśpiewajmy sie w Adwencie.

Dodano: 16 Grudzień 2016
Więcej

<<< [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] >>> ... z 17

projekt i wykonanie Orange Computers